Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Spytkowice – na sprzedaż i na wynajem Spytkowice

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy, ul. Kanada

Spytkowice,małopolskie

1 250 000 zł435,78 m² 2 868,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 435,78 m2 , położony na działce nr 1227/130 o wielkości 1060 m2 w Spytkowicach , powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy Oświęcim

Oświęcim(Spytkowice + 24 km)

4 500 000 zł3 132 m² 1 436,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość w Oświęcimiu. Obiekt o powierzchni użytkowej 3132 m2 usytuowany na 88-arowej działce. Budynek częściowo parterowy, częściowo trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska(Spytkowice + 18 km)

2 400 000 zł890 m² 2 696,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt handlowo - usługowy znajduący się niemal w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Obiekt składa się z 3ch pięter z mozliwością zamontowania.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Mucharz

Mucharz(Spytkowice + 20 km)

8,57 zł/m²350 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy-centrum! Do wynajęcia lokal o wysokim standardzie w samym centrum Mucharza, dobrze skomunikowany. Lokal przygotowany pod działalność gastronomiczną, handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Orkana

Mszana Dolna(Spytkowice + 21 km)

2 999 000 zł307,33 m² 9 758,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Apex Koncept Nieruchomości z przyjemnością przedstawia na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - dochodową restaurację omasta, położoną w centrum Mszany Dolnej w powiecie limanowskim. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy Spytkowice

Spytkowice,małopolskie

6 200 000 zł1 000 m² 6 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferowany jest pensjonat o powierzchni ok. 1000 m , usytuowany na dużej działce z przeznaczeniem pod usługi sportowo-turystyczne,.